Werfbezoeken stomen jonge talenten klaar voor een bouwjob

Werfbezoeken stomen jonge talenten klaar voor een bouwjob

Begin deze week bezochten 6 klassen van het VTI Ieper onze werven Yperman en Pietershof. Op deze manier konden deze studenten kennismaken met de bouw en bijleren van onze collega's hoe het reilen en zeilen op de werf er écht aan toe gaat.

Verstraete.team is net zoals veel van onze bouwcollega's op zoek naar nieuw talent voor onze sector. Door een langdurige samenwerking aan te gaan met de technische scholen en hogescholen hopen wij meer instroom te krijgen in onze branche. 


Bouwen aan de toekomst


Ons team denkt voortdurend na over hoe wij voor meer instroom van competente medewerkers kunnen zorgen in onze mooie sector. Als (zelf)lerende organisatie moedigen wij onze eigen collega's aan om hun kennis te delen met de studenten aan de hand van stages, werfbezoeken en natuurlijk ook onze Open Scholendagen

Wij zochten en vonden goede, eensgezinde partners in diverse onderwijsinstellingen die dezelfde waarden, missie en visie ondersteunen als Verstraete.team. Wij danken hen dan ook om samen met ons aan de kar te trekken om de technische talenten bij de jongeren verder aan te wakkeren en hen klaar te stomen voor een uitdagende job.

Meer artikels

De kernwaarden van ons team

Ons hoog vertrouwensniveau zorgt voor ultieme betrokkenheid

Bekijk onze garanties Ontdek ons bedrijf

Verstraete.team, een 5e generatie, klasse 8 bouwbedrijf met expertise in bouw en hout

© Verstraete 2022 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!