Verstraete.team present op Stagebeurs Burgerschool

Verstraete.team present op Stagebeurs Burgerschool

Verstraete.team laat jong talent graag groeien. Onze collega's begeleiden jaarlijks een student uit het 6e Office & Logistics uit de Burgerschool die bij ons de kneepjes van het vak leren.

Deze langdurige samenwerking met de Burgerschool steunt op ons gemeenschappelijk doel om de leerlingen klaar te stomen voor de arbeidsmarkt. 
Binnen hun geïntegreerde proef werkten de leerlingen een beurs uit rond hun stagebedrijven en ervaringen. Deze beurs vond gisterennamiddag voor de 5e keer plaats op coronaveilige wijze.
Door de huidige omstandigheden konden wij jammer genoeg niet aanwezig zijn. Maar het deed ons deugd om de positieve reacties te horen op de voorstelling van onze stagiair Jamal.

Het was ongetwijfeld zoals de voorgaande jaren opnieuw een interessante en leerrijke namiddag. Proficiat aan alle leerlingen de puike prestatie! En uiteraard een dikke proficiat aan Jamal, hij was een waardige ambassadeur voor Verstraete.team!

Werkplekleren bij Verstraete

Als lerende organisatie geven wij studenten graag de kans om de stiel aan te leren in de praktijk. Daarom werken wij samen met scholen zoals de Burgerschool, het VTI en Vives. Studenten kunnen zo alle kneepjes van het vak leren en worden begeleid door onze mensen.
 


Stagebedrijf

Studenten die hun stage graag in de bouwsector willen doen, zijn bij ons hartelijk welkom. Stagiairs kunnen bij ons terecht in verschillende afdelingen (o.a. boekhouding, administratie, marketing, …) en in diverse bouwgerelateerde afdelingen (werfleiding, voorbereiding, ...).

 
Ons succesverhaal

Vorig jaar was Jill als stagiaire van de Burgerschool bij ons aan de slag. Ze doorliep bij ons een perfect stagetraject bij ons Finance team en wij hadden meteen door dat er een goede match was tussen Jill en Verstraete.team. We zijn dan ook fier om haar dit jaar te kunnen beschouwen als een waardevolle collega binnen ons team! 
 

Meer info?

Breng een bezoekje aan onze website. Of stuur gewoon een mailtje naar Stefaan Vandevyvere (onze HR-officer) en vertel ons meer over jezelf, jouw opleiding en waarom je graag een stage wil doen bij ons team!

Meer artikels

De kernwaarden van ons team

Ons hoog vertrouwensniveau zorgt voor ultieme betrokkenheid

Bekijk onze garanties Ontdek ons bedrijf

Verstraete.team, een 5e generatie, klasse 8 bouwbedrijf met expertise in bouw en hout

© Verstraete 2022 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!