Meiboom geplaatst op Residentie Pietershof

Meiboom geplaatst op Residentie Pietershof

Donderdag 10 februari werd klokslag om 13 uur de meiboom geplaatst op de hoogste verdieping van Residentie Pietershof. Residentie Pietershof is de enige terrasovergoten woonweelde binnen de wallen van Ieper. Een unieke gelegenheid dus om alle mogelijke zichten over de stad te bewonderen vanuit haar terrassen.

De mei zetten is een eeuwenoude traditie die voorspoed betekent voor de bouwvakkers en de toekomstige bewoners van het gebouw. Tevens symboliseert het dat de constructies zo stabiel, groot en sterk mogen zijn als een boom.

Uitzonderlijke nieuwbouw

Residentie ‘t Pietershof, met 70 appartementen verspreid over het ene gebouw met drie verdiepingen in de Wenninckstraat en het andere gebouw in de Burggraafstraat, met vijf verdiepingen, heeft dus de mijlpaal van de dakverdieping bereikt.

De ‘Kliniek van de Zwarte Zusters’ kwam in 2008 grotendeels leeg te staan toen de activiteiten werden opgenomen in het Jan Yperman Ziekenhuis. “Het was al langer duidelijk dat de site een nieuwe bestemming zou krijgen.”

Ondertussen werd de ruwbouw uitgevoerd in een periode van 12 werkmaanden, gerekend vanaf het storten van de kelderplaat, eind december 2020, tot het storten van de dakplaat.

“Door de goede coördinatie van ons team, geleid door Stijn en Andy, is ons dat gelukt”, weet Francis, waarmee hij hen duidelijk in de bloemetjes wil zetten. Momenteel is Verstraete.team volop bezig met uitvoering van façademetselwerken van de eerste 18 appartementen en zijn de elektriciteitswerken al aangevat.

Meer artikels

De kernwaarden van ons team

Ons hoog vertrouwensniveau zorgt voor ultieme betrokkenheid

Bekijk onze garanties Ontdek ons bedrijf

Verstraete.team, een 5e generatie, klasse 8 bouwbedrijf met expertise in bouw en hout

© Verstraete 2022 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!